Maraton rowerowy? Tylko ze Schwalbe Maraton Race

Ich nazwa mówi sama za siebie – Schwalbe Maraton Racer to opony, które pomogą ci przetrwać długą trasę nawet w rudnych warunkach. To gwarancja doskonałej przyczepności, płynności jazdy i wysokiego komfortu.

Maraton to marzenie niejednego rowerzysty. Poza doskonałą kondycją, potrzebny będzie nam również wysokiej jakości sprzęt, który przetrwa bez szwanku długie godziny spędzone w trasie. Dobrze wyposażony rower, z którym chcemy przejechać maraton powinien cechować się przede wszystkim doskonale trwałymi oponami.

Opony Schwalbe Maraton Racer wyróżniają się najwyższym poziomem ochrony antyprzebiciowej, za co odpowiada potrójna mieszanka najwyższej jakości gumy. To gwarancja doskonałej przyczepności, płynności jazdy oraz bezpieczeństwa nawet w długiej, maratonowej trasie.

Jeśli właśnie przygotowujesz się do maratonu, Schwalbe Maraton Racer to propozycja dla ciebie. Wyposaż swój jednoślad w części najlepszej jakości i bądź pewien, że dotrzesz do mety jako jeden z pierwszych. Opony Schwalbe Maraton Racer znajdziesz pod adresem:

https://www.rowertour.com/p/19299/schwalbe-marathon-racer-20-x-1.50-rg-ls-opona-drutowa-reflex .

Dodaj komentarz