Nawigacje rowerowe – must have w nieznanej trasie

Nachodzi cię czasem chęć na przygodę i małą podróż w nieznane? Obowiązkowym wyposażeniem rowerzysty-podróżnika są nawigacje rowerowe. Z nimi możesz mieć absolutną pewność, że dotrzesz do wyznaczonego celu.


Nawigacje rowerowe odpowiednie do sytuacji

Wybór odpowiedniego urządzenia nawigującego powinien zależeć od stylu twojej jazdy oraz tego, po jakim terenie się poruszasz. Nawigacje rowerowe używane na drogach asfaltowych nie są wymagające – wystarczy, że przymocujesz je do kierownicy i już możesz ruszać w drogę. Jeśli jednak poruszasz się po górskich, wymagających terenach, wybierz nawigację o szczególnie solidnym mocowaniu, przystosowaną specjalnie do rowerów MTB czy szosowych.

Dodatkowe funkcje nawigacji rowerowej

Poza wskazaniem odpowiedniej trasy, nawigacja rowerowa będzie monitorowała twoje postępy, co pozwoli ci na kontrolę własnej kondycji. Taki gadżet sprawi, że nabierzesz motywacji do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Najlepsi producenci nawigacji rowerowych

Wśród najlepszych producentów nawigacji do rowerów prym wiedzie marka Mio. W jej ofercie znajdziesz szeroki wybór nawigacji o różnych funkcjach i wielkościach, tak, abyś mógł dopasować swój egzemplarz idealnie do ulubionego jednośladu. Szeroki wybór nawigacji na rower szukaj tutaj:

https://www.rowertour.com/c/14679/nawigacje/p/12.

Dodaj komentarz